Drodzy Nauczyciele, zapraszam serdecznie na wycieczki szkolne do Krakowa!

Kraków jest to miejsce magiczne i niezwykłe. Jedyne w swoim rodzaju. To miasto z wyjątkową historią. Tutaj każdy zakątek szepcze nam do ucha swoje opowieści. Moją pasją jest praca z dziećmi. Przez kilka lat jeździłem z młodzieżą na kolonie w charakterze opiekuna oraz pilota. Do każdej grupy podchodzę indywidualnie i każdą traktuję priorytetowo. W każdą grupę wkładam serducho, staram się  dostarczyć młodym ludziom dużej ilości bodźców, aby mogli dotknąć, zobaczyć i poczuć Kraków. Wszystko po to, by wyjątkowa lekcja historii została zapamiętana na długie lata.

Kompleksowa obsługa wycieczki szkolnej

Zajmuję się kompleksową obsługą wycieczek, zaczynając od planowania, szukania noclegów, wyżywienia, a kończąc na profesjonalnym przewodnictwie i przedstawieniu historii Krakowa.

Planowanie

Noclegi

Wyżywienie

Pilotaż

Proponowane trasy wycieczek szkolnych po Krakowie

Oczywiście mogą ulec zmianie na prośbę grupy.

sekrety krakowa - trasa krolewska

Droga Królewska

Droga Królewska to najważniejszy trakt Krakowa. Spacer tą trasą to kapitalna szansa na poznanie historii miasta i jego zabytków. Trasa obejmuje najważniejsze zabytki krakowskie, takie jak Barbakan, kościół Mariacki, Sukiennice, Wawel.

sekrety krakowa tajemnice

Krakowskie Legendy

Najlepsza trasa dla młodszych turystów. W programie między innymi legenda o smoku wawelskim, dwóch braciach – budowniczych wież kościoła Mariackiego, czy legenda o gołębiach na rynku Krakowskim.

sekrety krakowa - sekrety kazimierza

Krakowski Kazimierz

To spotkanie dwóch kultur, chrześcijańskiej i żydowskiej. W trakcie spaceru odwiedzimy synagogę, kirkut, a także Skałkę – kościół katolicki, gdzie według legendy zginął patron państwa polskiego – święty Stanisław.

Dodatkowe atrakcje

W zależności od programu zwiedzania, długości trwania wycieczki, wieku uczestników mogę zaproponować dodatkowe atrakcje, takie jak: 

  • Muzeum Lotnictwa,
  • Manufakturę czekolady,
  • Ogród Doświadczeń,
  • czy wycieczkę do Energylandii.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Dołącz do setek zadowolonych turystów, którzy skorzystali z mojej oferty.